www.sudzibas.lv Baltu mājas, baltu group krāpnieki Krāpšana, slikts serviss apkrāpj darbiniekus un klientus

Baltu mājas, baltu group krāpnieki - Krāpšana, slikts serviss apkrāpj darbiniekus un klientus

baltu mājas, baltu group pietiek apkrāpt cilvēkus Armands šonmanis kurš vada šo uzņēmumu klientiem un pat saviem darbiniekiem sasolīs dajebko, lai panāktu savu. Armands kurš kārs uz naudu bez jebkādas morāles strādā. Nekautrējoties tērēt arī savām vajadzībām klientu iemaksātās avansus un pēc tam nespējot attiecīgi pabeigt projektus kur nu vēl kvalitatīvi!

D Daigars 02.04.2024

Baltu majas, armands šonmanis un visa pareja miskaste kas atrodas Aizklauku un Ķekavā no kurienes jau daļeji izlidināts arā par īres nemaksāšanu. Šis visiem skalo smadzenes ka baigais dižlatvijas moduļnieks, viens no lielākajiem. Patiesībā paradnieks un krapnieks. Kas aprunā citus ražotājus kadi tie sudus ražo. Sapņo kā sev būvēs jaunas ražotnes un miljonus terēs bet veikalā pat lampiņu nevar nopirkt jo visur paradi ar pecapmaksam. Darbiniekiem bijušajiem un esošajiem nav algu paradus nosedzis. Esiet uzmanīgi!