www.sudzibas.lv Averto Nekvalitatīva prece, kas neatbilst instrukcijai

Averto - Nekvalitatīva prece, kas neatbilst instrukcijai

2017.gadā nopirkām Averto siltumnīcu Simple Plus 3x8m. Ļoti patika, viss bija kārtībā. Mūsu mazās pieredzes dēļ siltumnīca šogad tika neatgriezeniski bojāta, tādēļ nācās iegādāties jaunu. Uzreiz nolēmām, ka pirksim atkal tieši tādu pašu pie Averto. Apskatījām, ka šis modelis joprojām ir piedāvājumā, pasūtījām. Kad sākām montēt stieņus, redzams, ka to kvalitāte ir sliktāka par 2017.g. stieņiem, metināšanas vietas paviršas. Uzstādot karkasu, secināju, ka siltumnīcas augstums ir apm. 20cm zemāks. Durvīm vispār nav karkasa, lodziņš ļurkājas pats par sevi, neatrodas rāmī. Vīrietis skaidroja, ka šim modelim lodziņš veras uz sāniem, ka instrukcijā neesot nomainīts. Bet, ja veras uz sāniem, tāpat tas neatrodas durvju rāmī. Lai ieietu siltumnīcā 176cm cilvēks, ir jāpieliecas. Ļoti neveiksmīga modeļa modifikācija. Vīrietis piedāvāja, lai mēs demontējam karkasu, ja nepatīk, un atgriežam preci. Diskusijās neielaidās. Polikabonāta loksnes, sakarā ar to, ka siltumnīca ir zemāka, arī ir par 25cm par garu, attiecīgi šim modelim nācās katrai loksnei fleksēt nost 25cm.
Kopumā ļoti nepatīkama sajūta, komunicējot ar pārstāvjiem. Viņi ļoti labi saprot, ka iesmērējuši nekvalitatīvu preci, un mēs neko vairāk nevaram izdarīt.

26.03.2024

Averto arī neiesaku

Darbinieku nekompotences

IlzeIvaram 26.03.2024

Un mepatiesas informācijas sniegšanainpar preci