www.sudzibas.lv Autogarant Autogarant/ Neatbilstošas rezerves daļas

Autogarant - Autogarant/ Neatbilstošas rezerves daļas

Rezerves daļu saitā ieraudzīju, ka ir pārdošanā noņemams piekabes āķis no v70 2008. Gada, saitē rrr. Lt. Sazinājos ar pārdevēju caur whatsapp, lai uzzinātu, vai viss āķim darbojas. Man bija teikts, ka atslēgas āķim nav. Es nodomāju, ka pasūtīšu to atslēgu atsevišķi (maksā 50 eiro) . Piedāvāju zemāku cenu, jo tomēr tas āķis bija no dārgā gala (200 eiro) , bet to es ņēmu, jo bija nepieciešams uzreiz. Tā vietā, lai ieliktu saitē zemāku cenu, viņi piekrīt manam piedāvājumam 175 eiro, jo ja es pērku caur saiti, tad viņiem maksājot nodokli un komisijas naudu rrr. Lt, sanāk tieši tas pats, ja pat vēl izdevīgāk. Aizvedu āķi uz remontu, lai uzliktu jauno atslēgu, un uzstādītu, bet tad man no servisa Saka, ka visas iekšas noņemamajam āķim ir salauztas, un tās nav iespējams atjaunot. Protams, no autogarant puses uzreiz ir viedoklis, ka salauzts ir servisā, ka pirms manis viss esot bijis kārtībā. Tad ir jautājums, kāpēc es viņu saņēmu ar atslēgai aptītu drāti? Lai protams nenokrīt līdz galam. Jā, pērkot āķi, es viņu neredzēju uzreiz, es uzticēju tajā dienā to paņemt brālēnam, bet brālēns to neieraudzīja. Lai neveidotu konfliktu, piedāvāju viņiem to āķa galu kompensēt uz pusēm, jo tomēr mana vaina tajā, ka pats neieraudzīju, bet viņi vienkārši neatbild. (video pievienots, kā pēc uzņēmuma uzskatiem ir normāli iestiprināts āķis)

V