Andulis Vitte, VitteDesign, VitteGroup - Fakes

Labdien!

Vēlējos visus informēt, lai neuzķeraties uz šādu nenopietnu personāžu, “mārketinga speciālistu” – Andulis Vitte, kurš sevi pasniedz kā Instagram influenceri un kuram esot savs brends VitteDesign. Apsvērām veidot ar viņu sadarbību, kuru viņš reklamēja Instagram, bet ātri sapratām, ka viņš ir lēts feiks.

Sākotnēji pavirši apskatot viņa Instagram @andulisvitte, izskatījās, ka viņam ir liels sekotāju skaits, tomēr padziļinotāk izpētot konstējām, ka tie visticamāk ir viltus sekotāji un liela daļa saturs ir fake, ko viņš organizējis, lai diedelētu uzņēmumiem sadarbības un pa velti vai kādu materiālu labumu saņemtu sev vajadzīgos pakalpojumus un parādītu sevi kā situētu personu. Ja salīdzina postu apskates un like proporciju pret sekotājiem, tad tas ir acīmredzami.

Apskatot šeit vēsturi par viņu, var atrast vairākus ierakstus par viņa krāpnieciskām gaitām. Arī mums pirmajā epastā rakstīja un steidzināja uz sadarbību, jo esot vēl divi interesenti, kas ļoti grib ar viņu sadarboties, bet kad vairs neatbildējām, vēlāk pats vairākas dienas rakstīja un diedelēja sadarbību. Tipiska amatieriska krāpnieka gājieni.

Kad jautājām, lai atsūta kādu monitoringa atskaiti, cik sekotāji ir apskatījuši viņa iepriekšējās reklāmas un sadarbības, tad protams, ka neko neiedeva, bet bija gatavs stāstīt kāds viņam esot savs redzējums uz sadarbību :D .

Uz epastiem atbild arī kā prasts un neaudzināts puišelis, mēs pie viņa vērsāmies ar cienīgu epastu, jau pirmo atbildi saņēmām absolūti bez gramatikas un vērsās uzreiz uz Tu, kaut neesam pazīstami. Izvērtējat, vai vēlaties, lai Jūs pārstāv “mārketinga speciālists”, kurš vienkāršā teikumā ar 5 vārdiem pieļauj 7 kļūdas.

Tagad nezinam, vai kāds viņu ir apgriezis, vai joprojām staigā noaudzis.

B