AtrisinātaABC NOMA "SIA MARGINALS" - Krāpšana

Apkrāpj, izdot bojātus instrumentus un aiztur depozītu itka šo bojājumu izdarīju es! Visi instrumenti atrodas kaut kāda garāžā, izskatas pēc nozāgtām... uz vietas pārbaudīt nav iespējams vai strādā... izdeva nestrādājušo kompresoru un apkrāpa naudu, sakot ka es to sabojāju

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kristaps1985 20.03.2024

Viss atrisināts.

A abc1 17.03.2024

"Kristapam" derētu pamācīties latviešu valodu. Visus instrumentus uz vietas ir iespējams pārbaudīt un redzēt darbībā; absolūti viss, kas rakstīts šajā sūdzībā ir meli.

Šoreiz situācija bija šāda - "Kristapam" bija jāatgriež iekārta līdz plkst. 10:00, viņa zvanīja un palūdza, vai nevarot atgriezt iekārtu nedaudz vēlāk, t.i. plkst. 10:30. Tā kā mēs vienmēr nākam pretī mūsu klientiem, tad viņai tika atbildēts, ka var atgriezt arī nedaudz vēlāk. Plkst. 10:30 "Kristaps" atgrieza putekļusūcēju (aka "kompresors") netīru, ar netīru ūdeni savākšanas tvertnē utml. Par šo no depozīta tika ieturēti 5€ kā iekārtas tīrīšanas izmaksas - tas arī norādīts mājas lapā - atgriežot iekārtu netīru, tad tīrīšanas izmaksas ir sākot no 5€.

"Kristaps" bija uzņēmuma pārstāve, un uz doto brīdi situācija tiek skaidrota ar uzņēmumu. Vēlāk, ja būs tāda nepieciešamība, tad publicēsim arī informāciju par pašu "Kristapu", viņas bildi un "Kristapa" pārstāvēto uzņēmumu, bet pašlaik izskatās, ka šo varēs atrisināt arī bez tā.