Meklēšanas rezultāti

1a.lv - Maldināšana ar piegādi ( Komentārs)

Maldināšana ar piegādi Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.

1a.lv - Slikts serviss. Meli solot piegādāt pasūtījumu laicīgi ( Komentārs)

Slikts serviss. Meli solot piegādāt pasūtījumu laicīgi Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.

1a.lv - Piegādes laiks ( Komentārs)

Piegādes laiks Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.

1a.lv - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.

Komentāri 1

1a.lv - Pasūtījuma aizkave ( Komentārs)

Pasūtījuma aizkave Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.

Komentāri 0

1a.lv - Piegādes termiņš ( Komentārs)

Piegādes termiņš Labdien, Diemžēl, dažreiz gadās situācijas kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Komentāri 0 Web lapas

1a.lv - Esiet uzmanīgi! Ļoti aizdomīgs kantoris! ( Komentārs)

Esiet uzmanīgi! Ļoti aizdomīgs kantoris! Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.

Komentāri 0

1a.lv - Slikts serviss, pasūtījuma laiks nepareizi norādīts. ( Komentārs)

Slikts serviss, pasūtījuma laiks nepareizi norādīts. Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.

Poldma Kaubanduse,Denim Dream - Darba intervija ( Komentārs)

Darba intervija Potenciālie kandidāti un kandidātes uz vakanci- varu pateikt vienu- visur ir labi, kur nav mūsu, un kad esam tur tad arī nav labi! Bet kas attiecās uz Denim Dream atlasi- tur viss ir pārdomāts- 1. kārta- pārrunas- tajās tiek pastāstīts par uzņēmumu un kandidāti uz vakanci pastāsta par sevi- ko līdz šim ir darījuši, kāpēc šis darbs, kā ar valodu zināšanām un ko sagaida no uzņēmuma, un beigās jautājumi! Pēc šīm un citām pārrunām atlases vadītāja izvēlas labākos un tos izvirza 2. kārtai- kura ir...

1a.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Labdien, Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja.Šobrīd 97 % no visiem pasūtījumiem tiek piegādāti plānotajā laikā, bet darām visu iespējamo, lai sasniegtu 100 % rezultātu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

1a.lv 10.12.2018
Komentāri 4 Bērni

1a.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Dāvana ir jāmeklē laicīgi. Un traki, ka bez dāvanas nevarējāt aizbraukt un apalsveikt.. drūmi..

1a.lv - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Labdien, Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja. Šobrīd 97 % no visiem pasūtījumiem tiek piegādāti plānotajā laikā, bet darām visu iespējamo, lai sasniegtu 100 % rezultātu. Atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.

Circle K - Apkopēja attieksme ( Komentārs)

Apkopēja attieksme Kur problēma džekam, aizgāji aiz DUS stūra pamīzi un laimīgs atnāci atpakaļ. Pēc tam pasaku Dairim, lai aiziet tur saslauka.

Pacco_al 02.12.2018
Komentāri 5 Veikali

1a.lv - Termiņi vispār netiek ievēroti ( Komentārs)

Termiņi vispār netiek ievēroti Labdien, Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja. Šobrīd 97 % no visiem pasūtījumiem tiek piegādāti plānotajā laikā, bet darām visu iespējamo, lai sasniegtu 100 % rezultātu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

1a.lv 28.11.2018
Komentāri 1 Datori

1a.lv - Neobjektivs piegadašanas laiks ( Komentārs)

Neobjektivs piegadašanas laiks Labdien, nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja. Šobrīd 97 % no visiem pasūtījumiem tiek piegādāti plānotajā laikā, bet darām visu iespējamo, lai sasniegtu 100 % rezultātu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

1a.lv 15.11.2018
Komentāri 1 Internets

Lyoness Latvija - Naudas izkrāpšana no uzņēmumiem piesolot peļņas iespējas ( Komentārs)

Tā kā 95% jauno uzņēmēju pēc gada jau ir uz "brīvām kājām", tad nebrīnos ka arī lielā daļa, kas Lyoness iestājās, pēc kāda laika jutās uzmesti :))))) Ir jāstrādā čaļi. Ir jāsaprot spēles noteikumi un tad atsitīsiet ieguldīto un vēl arī pāri paliks. Lielākā daļa gaida haļavu, tas arī viss. Tā sistēma kāda tur ir, ir ahreņeķ gudra. Jā! Ja tas viss beigu beigās neaiziet (jāpagaida 3-5 gadi), tad neaiziet nevienam no mums un ir iekritiens. Ja aiziet, tad tu esi kulē. Šobrīd vislabāk kā tas strādā...

Aivars Vimanietis - Обман, аферизм, мошенничество ( Komentārs)

"Sia DWB "Aivars Vimanietis-Obman i Aferizm. Aivars Vilmanietis is potential and dangerous liar. This person can`t live normal live and lead his business based on norms of respect to clients , agreements , followed by terms and conditions as such things does`t exist in his world. He pretends to be your friend, plays role of goody one, promise to deliver your dream with only wish behind his mind -to get more money out of you.He uses your money in first week end then drops his victim in hi...

Rihards Mednis - Krāpšana ( Komentārs)

Pēc sūdzības publicēšanas esam atguvuši 3 nenokrāsotus metāla rāmjus no 8 pasūtītajiem jumtiņiem. Esot bijis 4-tais rāmis, kuru minētā persona ir pārpārdevusi citiem. Dilemma - izņemt sūdzību vai ir pamats atstāt? Jo tika apgalvots, ka visi pasūtītie jumtiņi ir saražoti un ir tikai jāatved. Taču, aizbraucot pašiem pakaļ, aina pavērās drūma, jo nebija ko ņemt. Kā mums sadalīt 3 rāmjus starp 8 pasūtījumiem?

D Daira 14.10.2018
Komentāri 3 Celtnieki

KF DENTAL Siguldas reģionā zobārstniecība - Nekvalitatīvs darbs ( Komentārs)

Kā jau lielākajai daļai cilvēku (tai skaitā arī vīriešu) man bija ļoti bail no zobārstiem. Tik bail, ka gadiem negāju līdz beidzot sevi piespiedu iegriezties arī pie šīs profesijas pārstāvja. Sākumā sadūšojos tikai apskatei (tā vismaz es sākumā domāju).. Tiku pierakstīts tieši pie dr. Danas. Un es nevienā brīdī to nenožēloju - viņa bija laipna,uzmundrināja mani un visādi centās iedrošināt. Tika veikta zobu apskate un viss rezultējās ar to, ka man tika salabots pirmais zobs pa ilgiem gadiem...