Meklēšanas rezultāti

Vita Lakša - fizioterapeita prakse - Briesmīga attieksme ( Komentārs)

Arī mana pieredze ir pilnīgi pretēja sūdzībā rakstītajai. Dēlam 2 mēnešu vecumā bija izteikts muskuļu tonuss. Gāju pie Vitas Lakšas uz konsultāciju, kur viņa ļoti labi izstāstīja visu, ko darām nepareizi, parādīja kā būtu labāk, kas nāktu par labu bērna fiziskajai attīstībai un muskuļa tonusa mazināšanai. Ļoti vērtīgi bija viņas padomi. Daudz esmu dalījusies ar tiem citām mammām savā paziņu lokā. Jā, viņa runā tieši un konkrēti, bet man tas ieviesa lielu skaidrību, kas attiecas uz fizioloģisko attīstību bērna pirmajā dzīves gadā. Šo speciālisti iesaku arī citiem vecākiem.

K Kaiva Bukovska 10.09.2019
Komentāri 13 Bērni

Maxima - Apkopšana ( Komentārs)

Apkopšana Arč259! Tu nespēj iedomāties, cik dumīgs es biju 5dienas vakarā! Mēs ar Ruslančiku iegājām toletēs, izdarījām darāmo, bet viss tā oda, ka Rusjka aizvēra acis un degunu ciet, jo neizturēja smaku! Šis pamuļkis paklupa aiz kāda šķidrā un gar zemi ar ģīmi. Ar to lopu pašķīros, jo negribēju ar viņu nekur iet tālāk tusēt! Pateicoties tām toletēm!

K kastaniss 20.07.2019
Komentāri 10 Veikali

Kolonna - Slikts serviss, nekvalitatīvi meistari ( Komentārs)

Slikts serviss, nekvalitatīvi meistari sen zinams ka kolonnā ņem jebkuru frizieri tādi paši dauņi frizieri no maskačkas utu frizētavas strādā kolonnā piemēram homoseksuālais sūdu rocis vladimirs prudņikovs hivinieks jeb kā viņu mīļi sauc salonā Valdis Origo kolonnā-vispār nejēdz ko dara vai izbijusi prostitute utu maskačkas friziere Larisa Heļecka Doles kolonnā kura latviski neko nesparot un griež uz dureni. .

Astrīdas Marčenokas ģimenes ārsta prakse - Slikts serviss, necienīga attieksme pret klientu ( Komentārs)

Pipec kas par dorni. 22 gadus kirilicā laiž un vēl lepojas ar to. Roģina tevi gaida dandāli!

W Watafuks 01.05.2019
Komentāri 18 Ārsts

Čili Pica - Briesmīgs serviss ( Komentārs)

Briesmīgs serviss Tas ir stunda desmit, nekas traks. Pasēdi, izbaudi laiku ar otru cilvēku, papļāpā. Mēs to pēdējā laikā tik reti daram...

Rimi - Valoda ( Komentārs)

Valoda Es vispār nesaprotu, ar ko un kāpēc pašapkalpošanās veikalā vajag sarunāties? Nē nu ja nevīžo preci atrast tad protams, bet pārdevēji nav ekskursiju gidi pa veikalu, viņiem ir savi darbi darāmi. Mēs visu laiku domājam, ka mums drīz vajadzēs ievest viesstrādniekus no dažādām tuvām un tālām valstīm, jo vienkārši drīz vairs neviens viņos nestrādās, jo maksā smieklīgi maz un kā lai atved šos viesstrādniekus, ka mūsu nacionālistiski noskaņotā tautele, kura pa 2 miljoni iedzīvotāju nevar sakasīt liek...

Pacco_al 11.04.2019
Komentāri 22 Veikali

LMT - Neprofesionāli,melīgi darbinieki un neadekvāta apkalpošana. ( Komentārs)

Neprofesionāli,melīgi darbinieki un neadekvāta apkalpošana. Acīmredzot nekad neesat darbojies klientu apkalpošanas sfērās,tāpēc Jūsu uzrakstītais ir pilns ar absurdiem.Pie tam var manīt ka esat pilns mazvērtības komleksiem.Labāk būtu domas paturējuši pie sevis.Jebkura kompānija,ja tai ir nozīmīga reputācija,reitings un klienti tad nerīkotos šādi kā rīkojas LMT.Pie tam jautājums nav sarežģīts.Izskatās vienkārši,ka šie nevēlas atzīt sava darbinieka kļūdas un lojāli tās atrisināt. Personīgi es ļoti labi pārzinu tās jomas un zinu arī kā var ļoti ātri...

1a.lv - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Labdien, Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja. Šobrīd 97 % no visiem pasūtījumiem tiek piegādāti plānotajā laikā, bet darām visu iespējamo, lai sasniegtu 100 % rezultātu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

BETA - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Jūsu uztversmē Jūs varat ienākt bez 1 sekundes un tad vēl izstaigāt veikalu pusstundu, izvēlēties un nesaprast, kāpēc darbinieki smagi pūš ar nāsīm? Bez 10 min jau sākas gatavošanās darba beigšanai, lai tieši varētu jau visu taisīt ciet, jo pēc pircējiem vēl ir daudz darāmā un ja viņi aiziet pēc darba laika vēl nāk klāt 15-20 min. Un ja tas notiek katru dienu - pa mēnesi sakrājas 1-2 darba dienas par ko neviens neko nemaksā. Par attieksmi neko nesaku, bet ja veikals ir liels - visu izstaigāt un...

TOP Partika - Kasieres neuzmniga pircēja apkalpošana. ( Komentārs)

Kasieres neuzmniga pircēja apkalpošana. Tas par to,ka nejedzat savas neatliekami svarigas sinepes nopirkt NE-svetku dienaa! Ceru,ka cilvekiem kadreiz praats apskaidrosies un si bus brivdiena ari veikalos stradajosajiem,jo nu vemt gribas, cik visiem peksni ''lielie" iepirkumi tiesi svetku diena darami,ar klasisko attaisnojumu,ka parasti strada 7-22 un citadi nevar iepirkties! Ja taa,tad skumja jums dziive.

really? 26.12.2018
Komentāri 2

1a.lv - Piegāde ( Komentārs)

Piegāde Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.

1a.lv - Prece nav laikā ( Komentārs)

Prece nav laikā Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

1a.lv - Piegādes laika termiņš ( Komentārs)

Piegādes laika termiņš Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Komentāri 1

1a.lv - Pircēju maldināšana, netiek ievēroti piegādes termiņi ( Komentārs)

Pircēju maldināšana, netiek ievēroti piegādes termiņi Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

1a.lv - Piegādes termiņi neatbilst norādītajiem. ( Komentārs)

Piegādes termiņi neatbilst norādītajiem. Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Komentāri 0 Internets

1a.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Labdien, Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja. Šobrīd 95 % no visiem pasūtījumiem tiek piegādāti plānotajā laikā, bet darām visu iespējamo, lai sasniegtu pēc iespējas labāku rezultātu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Komentāri 5

1a.lv - Klientu maldināšana. Piegādes kavēšana. ( Komentārs)

Klientu maldināšana. Piegādes kavēšana. Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.

1a.lv - Piegādes kavēšana. Klientu maldināšana. ( Komentārs)

Piegādes kavēšana. Klientu maldināšana. Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.

1a.lv - Pircēju maldināšana un piegādes kavēšana ( Komentārs)

Pircēju maldināšana un piegādes kavēšana Labdien, Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.

1a.lv - Krāpšana,slikts serviss ( Komentārs)

Krāpšana,slikts serviss Labdien, Atvainojamies, ja esam Jūs sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.

1a.lv 21.12.2018
Komentāri 1