Meklēšanas rezultāti

Averto - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Labdien. Paldies par komentāru, bet kamdēļ ar tik skaļiem paziņojumiem, nosaukumiem utt. Neatminos nevienu gadījumu 11 gadu laikā, kopš pastāv uzņēmums, ka klientam ir atteikts pārdot par zemāku cenu - cenu, kas bukletā. Jums ir buklets un tāpēc Jūs bijāt izstadē, lai gūtu savas privilēģijas. Jā, cenas kopš sadrukājām bukletu ir mainījušās. Diemžēl bukleta izveide prasa savlaicību un līdz izstādei ražotājs bija cenas mainījis, kā arī valūtas kurss tās ietekmēja. Neesam visuvareni, bet darām...

Evolution Latvia - Slikts darbadevejs ( Komentārs)

Slikts darbadevejs АХАХАХА платят тут 1000 чистыми только девочкам из immersive и тем кто в dream catcher. Так что не надо тут сказки рассказывать! Те кто работают в обычных командах получают 1000-1200(в лучшем случае) и то брутто! Давайте ка спросим сколько получают шафлеры? или спросим сколько получают те кто работаю в generic, 888, pokerstars, biwin...и т.д. Речь не идет о зарплате раз вы не прочитали пост! Речь идет об отношении, речь идет о том почему шафлеров снимают со смен просто так, без веских на то...

Andelē Mandelē - Krapšana ( Komentārs)

Labdien! Uz ļaunu ar ļaunu parasti neatbildu, BET šajā gadījumā Jūs esat krietni pāršāvusi pār strīpu! Izklāstīšu situāciju no savas puses, un priežat nu paši.. Publikācijā pārdošanas portālā andelemandele.lv ieraudzīju sludinājumu, ka pārdod globusu, tākā manam bērnam interesē valstis, izlēmu šo globusu iegādāties, sakontaktēju ar pārdevēju, norunājām tikšanos - aizbraucu pakaļ, jo atbalstu tikai klātienes darījumus.. Globusu iegādājos, atvedu mājās, bet tas nestrādāja,kā lampa, kā bija...

Denim Dream - Prece bojāta ( Komentārs)

Prece bojāta Sazinājos ar veikalu, prece ir šodien jau veikalā , bet atbildi saņēmu arī tikai šodien. Izrādījās, ka problēma ar tīklu. Vairāk caur latvijas denim dream nesūtīšu, labāk braukt uz veikalu.

U UnaFlor 03.03.2020
Komentāri 3 Apģērbs

E. Gulbja laboratorija - Attieksme briesmīga! ( Komentārs)

Attieksme briesmīga! Visbiežāknun praktiski vienmēr, zilumi veidojās pēc analīzēm t.i neesat pietiekami ilgi turējusi saspiestu dūruma vietu. Ticiet vai ne, bet to stāsta arī maziem bērniem - ja roku nesalieksi, paliks zils.

E. Gulbja laboratorija - Attieksme briesmīga! ( Komentārs)

Attieksme briesmīga! Tad domā māsiņa atriebās par Tavu nevēlēšanos radīt polisi? Ja nopietni-tad zilumi pēc dūrieniem mēdz veidoties arī labu vēnu īpašniekiem. Tas nereti saistīts ar esošo veselības stāvokli, kur vīrusi un baktērijas var pa Inga asinsvadu sieniņas padarot tās trauslakas un pašu asinsvadu spazmas, palielinot risku pārdurt vēnu.

Mego - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Kkā netīšām sanāca atrast šo Mego lapu, jo meklēju ko citu un kā čuijs lika palasīt. Šokā, atceros es arī šo gadījumu, jo stāvēju tajā pašā rindā. Šai sievietei kas ir uzrakstījusi šo sūdzību varu pateikt viena, c*** vienmēr dubļus atradīs, jo tā taču ir c***. Tā kasiere guna nevis bļāva, bet tikai norādīja, ka strāda arī citas kases un teica kāpēc jūs taisāt vienu rindu, ja ir arī citas. Un vēl viņa arī teica ko sūdzētaja ir aizmirsusi piebilst, ka kasiere guna teica arī to, ka ja tik tiešām...

🐭 🐭🐭🐭 26.02.2020
Komentāri 2 Veikali

SIA maxima - Slikts servis ( Komentārs)

Kādi klienti, tādas kasieres, acīmredzot, Rēzekne ir drūma. Tu zeķēs iepērcies ka grīda netīra. Varbūt zāles darbinieks bija ogu neēdājs, tāpat viņš nav dators. Ar tādu negativitāti ne tikai pelītes rādās. Vispār ko mēs zinām, kas tev rādās kas nē.

TOP Partika - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Nepiekrītu. Ja strādā apkalpojošā sfērā, tad jāuzvedas atbilstoši. Lai TOP vadība rīko kursus un iemāca saviem darbiniekiem kā jāizturas pret veikala apmeklētājiem. Mēs katrs darām to darbu kuru esam izvēlējušies. Ja nepatīk ej prom.

Bolderajas Poliklinika Ginekologs Nellija Brave - Pazemojumi un pārmetumi ( Komentārs)

Jaa,esam kaartiiga djimene un visu daraam pashi neskraidot pa iestaaadeem visiem kautko prasot. Pati ciinos un visu daru. Ir kaajas,ir rokas taa kaa paldies Dievam! Jaa,uzrakstiit LV tekstu bez kljuudaam anglju sriftaa iisteniibaa pat nevar. Zeel,ka teksta buutiiba bij rakstiita un citiem nesaprotama. Jebkuraa gadiijumaa neveelu citiem tikt taadaa situaacijaa.

I Inesio555 01.02.2020
Komentāri 12 Veselība / Medicīna

Abakhan - Nelaipnas pārdevējas ( Komentārs)

Nelaipnas pārdevējas "Ziniet ja jums nepatīk savs darbs, tad kāda velna pēc jūs to darām, ejat lapas tad grābt, tur vismaz nebojāsiet cilvēkiem garastāvokli." - zini, ja tev neptīk viņu darbs, neej uz to veikalu, vismaz nebojāsi pārdevējām garastāvokli.

Latvijas Pasts - Tarifi ( Komentārs)

Tarifi Tieši tā mēs arī tagād daram! :) Iesaku parejiem arī.

Jecom SIA - Krāpšana, Slikts Serviss ( Komentārs)

Ko daram? sitam..vai mērcejam?

Cityparks - Modernais reketierisms ( Komentārs)

Modernais reketierisms Arī man piekabei noķīlēja bremzes Un nācās piestāt Jaunajā City parka stāvvietā Kamēr tās atbloķēju esot turpat pie mašīnas Apgāju apkārt un ieraugu logā soda kvīti trīsdesmit € protams ka Pārsūdzēju uzrakstīju sūdzību atnāca atbilde Komisija izskatīja un pieņēma lēmumu sodu neatcelt. Tulpjī iebāžiet savu komisijas lēmumu Kretīnu bars ir citypark un tam līdzīgie Protams ka Ptac Visu izvērtēs un cerams ka viņiem pašiem uzliks puslīmaku - "Miljonu" sodu par tautas krāpša tie kas te salīdzina...

Fēnikss Laimētava - Serviss ( Komentārs)

Serviss Izvēlies citu laimētavu, jo baigi reti tik drūmā iestādē ir labs serviss un pozitīva attieksme pret klientiem.

Armands Gaiduks - Nekvalitatīvs darbs ( Komentārs)

Mari Drone mēs dzīvojam likumīga valstī, es zinu ka tu vari nopirkt jebko, bet ja līgums ir līdz 30.09, neapvaino, kaut arī tev kāda vara, un nedomā ka esi viss svarīgākais, draugi pazudīs kad būsi di***. Un par morālo kaitējumu arī būs jāmaksa. Un kerras,

Armands Gaiduks - Nekvalitatīvs darbs ( Komentārs)

un gribētu pateikt uzmanieties no šī cilvēka Māris Drone, jo līguma termiņš ir 30.09. un šeit ka visur valda mazie baroni arī ir sava politika, lai tik nesamaksāt un no tevis izspiest,

Armands Gaiduks - Nekvalitatīvs darbs ( Komentārs)

Un cik tagad maksa maniem "tavirm darbiniekiem"? Cerams ka Mari Drone tos ko viniem dod 50 euro diena kaut kur iegramato.

Armands Gaiduks - Nekvalitatīvs darbs ( Komentārs)

Sveiki, es publiski velu nemazgaju, un ja ir kadas pretenzijas izsakos personigi un ne oirms termina beigam 14 dienas. Ja Maris Drone velas publiskot šo visu viņa izvēle, bet es viņam ieteiktu iegādaties brilles šad un tad izmantot un arī rupīgi izlasīt līgumu kur nekas nav teikts par vājbetona ieklāšanu 2-3 cm biezuma.

BITE - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Kārtējais durnis, kas uzskata, ka viņš ir balts un pūkains, bet pārējie visi ir muļķīši! Ei! Durni, izlasi līgumu un proties atzīt savu de******u!