Meklēšanas rezultāti

Omniva - Drausmīgs serviss!!! ( Komentārs)

Drausmīgs serviss!!! Labdien! Informējam, ka šobrīd darām visu iespējamo, lai detalizēti noskaidrotu lietas apstākļus. Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām un informēsim par situācijas attīstību iespējami tuvākajā laikā. Ar cieņu, Omniva

Omniva - Serviss,kura nav ( Komentārs)

Serviss,kura nav Labdien! Mums ir patiesi žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šādu situāciju. Informējam, ka šobrīd darām visu iespējamo, lai detalizēti noskaidrotu lietas apstākļus. Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām un informēsim par situācijas attīstību iespējami tuvākajā laikā. Ar cieņu, Omniva

Pārtikas veikals Lidl - Kā pircēju var uztaisīt par idiotu! ( Komentārs)

Kā pircēju var uztaisīt par idiotu! Es neesmu nevienā pusē, neaizstāvu pat nevienu darbinieku un veikalus ...u.t. Piekrītu, šī komunikācija no pārdevēja puses nebija uzdevumu augstumos. Taču zinu kāda situācijas var izveidoties klientu apkalpošanā-visu laiku ir pozitīvi, atsaucīgi pret klientiem un cik ātri viens nepareizs vards, darbiba kadā situācijā var sabojāt daudz. Vēlējos paradīt abas puses izjūtas, jo veikals ir sabiedriska vieta, satiekas dažādi cilvēki. Izprotot abas puses ir veiksmīgāka komunikācija, jo esam iecietīgāki. Es to nesaku tikai par veikalu, bet jebkur kur mēs ejam un darām.

M Mona 24 02.06.2024
Komentāri 9 Veikali

Dmitrijs Melehins un Oksana Alises ielā 5 - Krāpšana, maldināšana, slikts serviss un netīrība ( Komentārs)

Maldinoša, pretrunīga informācija, maldinošs listings, citiem klientiem ir bijusi tāda pati problēma. Turklāt netīrība jums ir sistēmātiska. Attieksme - augstprātīga un nicīga. Booking.com nosūtīja visas tās podu un kakainā palaga bildes un burtiski piespieda jūs atcelt rezervāciju. Pats man vēl rakstījāt, ka vienosieties ar booking.com, ja izdzēsīšu visas savas sūdzības. Izrādījās, ka sudzibas.lv neko izdzēst nevar, tad nu turpiniet komentēt pats savu drāmu. Saprotams, ka atzīt kļūdas, atvainoties, kompensēt un risināt prasa piepūli. Sakārtojiet savas galerijas un liecieties mierā.

M Project SIA - Drausmigs pakalpojuma sniedzêjs ( Komentārs)

Работаем с компанией SIA M Project уже несколько лет. Каждый проект был четко отработан и без всяких проблем. Работа этой компании выполняется быстро, а аппаратуры ставится всегда даже больше, чем по смете. Оплата всегда шла после мероприятия. С уважением, SIA Bright Dream

220.lv - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Labdien! Izskatot Jūsu sūdzību, vēlamies atvainoties par sagādātajām neērtībām un nepatīkamo iepirkšanās pieredzi. Mēs daram visu iespējamo, lai katra prece pie mūsu klientiem nonāktu laikā, taču pasaules piegādes darbības un piegādātāju noslogotības dēļ, diemžēl,atsevišķos gadījumos ir iespējama preču piegādes kavēšanās. Atsaucoties uz Jūsu minēto situāciju par iegādātās preces defektu, informējam, ka iegādājoties preci, katrai precei ir noteikts garantijas apkalpošanas laiks, kas norādīt...

220.lv - Milzīga piegādes aizkavēšanās, огромные задержки доставки ( Komentārs)

Milzīga piegādes aizkavēšanās, огромные задержки доставки Labdien! Izskatot Jūsu sūdzību, vēlamies atvainoties preces pardevēja "4Family, OÜ" vārdā par radušos situāciju. Mēs daram visu iespējamo, lai katra prece pie mūsu klientiem nonāktu laikā, taču piegādes darbību un piegādātāju noslogotības dēļ, diemžēl, atsevišķos gadījumos ir iespējama preču piegādes kavēšanās. Kā atvainošanos par pasūtījumu kavējumu un sagādātajām neērtībām, Jūsu profilam esam pievienojuši nelielu kompensāciju. Ātrākā preču piegāde notiek precēm, ar atzīmi "ir noliktavā''. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, 220.lv

Omniva - Ужасный сервис!! ( Komentārs)

Ужасный сервис!! Labdien! Mums ir patiesi žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šādu situāciju un informējam, ka tā notikusi cilvēciskas kļūmes dēļ. Šobrīd darām visu iespējamo, lai detalizēti noskaidrotu lietas apstākļus. Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām. Mēs Jūs individuāli informēsim par situācijas attīstību iespējami tuvākajā laikā. Ar cieņu, Omniva

220.lv - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Labdien! Izskatot Jūsu sūdzību, vēlamies atvainoties par radušos situāciju. Mēs daram visu iespējamo, lai katra prece pie mūsu klientiem nonāktu laikā, taču piegādes darbības traucējumu un piegādātāju noslogotības dēļ, diemžēl, atsevišķos gadījumos, ir iespējama preču piegādes kavējumi. Jūsu gadījumā, pasūtījums kavējās pie kurjerdienestiem tehnisku iemeslu dēļ. Pēc mums esošās informācijas, pasūtījums ir piegādāts. Kā atvainošanos par pasūtījuma kavējumu un sagādātajām neērtībām, Jūsu profilam esam piešķīruši 20 eiro 220.lv naudu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! 220.lv

220.lv - Slikts serviss, tiek norādīts piedādes datums bet patiesībā tiek pārcelts visu laiku ( Komentārs)

Slikts serviss, tiek norādīts piedādes datums bet patiesībā tiek pārcelts visu laiku Labdien! Izskatot Jūsu sūdzību, vēlamies atvainoties par radušos situāciju! Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu savlaicīgu preču piegādi un pasūtījumu izpildi, taču piegādes darbības traucējumu un piegādātāju noslogotības dēļ, diemžēl,atsevišķos gadījumos ir iespējama preču piegādes kavēšanās. Ātrākā preču piegāde notiek precēm, ar atzīmi "ir noliktavā''. Kā atvainošanos par pasūtījumu kavējumu un sagādātajām neērtībām, Jūsu profilam esam pievienojuši nelielu kompensāciju. Atvainojamie spar sagādātajām neērtībām. 220.lv

220.lv - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Labdien! Mēs daram visu iespējamo, lai katra prece pie mūsu klientiem nonāktu laikā, taču piegādes darbības traucējumu un piegādātāju noslogotības dēļ, diemžēl, atsevišķos gadījumos, ir iespējama preču piegādes kavējumi. Jūsu gadījumā, pasūtījums kavējās pie kurjerdienestiem tehnisku iemeslu dēļ. Kavēšanās gadījumā Jums ir iespēja atteikties no pasūtījuma. Pasūtījuma anulēšanas gadījumā naudas atgriešana tiek veikta 14 dienu laikā, bet mēs no savas puses cenšamies naudas atgriešanu veikt pēc iespējas ātrākā laikā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. 220.lv

220.lv - Slikt services ( Komentārs)

Slikt services Labdien! Tā kā neesam saņēmuši papildu informāciju ar konkrētu pasūtījuma numuru, atbildēsim pēc būtības. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu savlaicīgu preču piegādi un pasūtījumu izpildi, taču piegādes darbības traucējumu un piegādātāju noslogotības dēļ, diemžēl, atsevišķos gadījumos, ir iespējama preču piegādes kavējumi. Ja prece ir sliktas kvalitātes, vai prece ir saņemta ar defektiem, klientam ir tiesības veikt preces atgriešanu,izmantojot 14 dienu atteikuma tiesības, ja precei nav...

Rd Electronics - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Ir atsevišķi gadījumi, kad preces var kavēties Ja klientam nav iespējas gaidīt preci, klients var izvēlēties alternatīvo preci ar ātrāku saņemšanas laiku, kura ir mūsu noliktavā vai veikalos. Ir daudz gadījumu, kad piegādājam preces pat ātrāk par mājas lapā norādītiem termiņiem. Mūsu interesēs ir apmierināti klienti un mēs darām visu iespējamo, lai katrs mūsu klients būtu apmierināts ar saņemto pakalpojumu!

Prime Realty - Slikts serviss, maldināšana ( Komentārs)

Labdien, Elīna! Izsakām nožēlu par neērtībām ko Jums ir nācies piedzīvot. Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz to, ka esam pārtraukuši sadarbību ar Konstantīnu Zabello, lai nodrošinātu, ka mūsu uzņēmuma standarti tiek ievēroti visos aspektos. Darām visu iespējamo, lai mūsu klientu apkalpošana atbilstu augstākajiem kvalitātes kritērijiem, novēršot šādas situācijas nākotnē. Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju un novērtējam Jūsu atsauksmi, kas ir būtiska mūsu pakalpojumu uzlabošanai. Ar cieņu, PRIME Realty

KANO-AVTO - Krāpšana ( Komentārs)

Brīvprātīgajiem tikai piegādāts 1 auto,ko pats personiski viņš nodeva rokās ievedot UA teritorijā ,bet vēlāk izrādījās ka auto ir nelieli defekti,UA darboņi prasīja lai samaksā remonta izdevumus,tā arī izdarīja,aizsūtot viņiem pieprasīto,un kompensēja remonta izdevumiem,kaut arī pārdots skaitās pārdots,pirms iegādes un vešanas par visām auto problēmām bija zināms tiem darboņiem,tad sekoja otrais auto ko darboņi iegādājas un bija noruna kad auto ir jāatstāj Polijā,norunātā stāvietā,jo darboni...

Omniva - Krāpšana, zādzība, slikts serviss ( Komentārs)

Krāpšana, zādzība, slikts serviss Labdien! Mums ir patiesi žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šādu situāciju un informējam, ka tā notikusi cilvēciskas kļūmes dēļ. Šobrīd darām visu iespējamo, lai detalizēti noskaidrotu lietas apstākļus.  Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām. Mēs Jūs individuāli informēsim par situācijas attīstību iespējami tuvākajā laikā. Ar cieņu, Omniva

Facebook grupa Latvijas krāpnieki, apvārdotāji, nekaunīgi,meļi. - Sniedz nepatiesu informāciju par daudziem cilvēkiem ( Komentārs)

ELĪNA DREIMANE SNIEDZ NEPATIESU INFORMĀCIJU PAR MANI. DZĪVOKLIS TIKA IZĪRĒT UZ CITU VĀRDU UN ELĪNAI DREIMANEI NEMAZ NEBIJA TIESĪGA DZĪVOKLĪ ATRASTIES. NESKATOTIES UZ TO VIŅA IZĪRĒJA DZĪVOKLI VĒL SAVAI DRAUDZENEI . DZĪVOKLĪ RĪKOJA TUSIŅUS, KAIMIŅI SŪDZĒJĀS, KAD UZTEICU VIŅĀM DZĪVOKLI NESAMAKSĀJA PAR KOMUNĀLAJIEM MAKSĀJUMIEM UN GRIBĒJA LAI ES VĒL ATDODU DROŠĪBAS NAUDU. BIJA TIK NEKAUNĪGA KA APZAGA MANI UN TAGAD ATRIEBJAS UN CEĻ MAN NESLAVU. VIŅA IR LIEPĀJAS UNIVERSITĀTES STUDENTE KURA DZĪVO RĪGĀ...

Elizabete Bruksle - Neprofesionalitāte un necieņa ( Komentārs)

To ka Bruksle ir vājprātīga, melīgā čūska visiem jau sen zināms. Ja man būtu viņa jāizvēlas kā advokāte-nekad mūžā ne centu viņai nemaksātu. Viņu tiesas sēdēs ir viegli izvest no rāmjiem, bet galvenais ir neļaut viņai sajust, ka viņa ir pārāka, atsēdināt viņu vietā ir ļoti viegli, nevajag kautrēties viņai starplaikos pateikt, lai viņs aiztaisa savu muti, kad viņa cenšas iejaukties abu pušu sarunās. Es personīgi viņai esmu atļāvusies izteikt savu viedokli neformālā sarunā ārpus tiesas telpām...

Maxima - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Drama queen

D Deceperina 16.12.2023
Komentāri 23 Veikali

Rīgas namu pārvaldnieks - Bojājums ( Komentārs)

Bojājums Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Darām zināmu, ka 28. novembrī tika veikta filtra tirīšana.