Meklēšanas rezultāti

Dormeo - Dormeo matracis pelē!!!! ( Komentārs)

Dormeo matracis pelē!!!! ...matraci, lai neizguļas, otrā pusē atklājās brīnumi - sapelējis!! Tā arī nonācu līdz šim forumam, meklējot informāciju. Kā tad tā var būt? Anti alerģiskais slānis sakāt? Es teiktu, ka ja tam aug pelējuma sēnīte, tad tas ir veselībai bīstami. Dormeo mājaslapa atradu informāciju sekojošu - Mēs iesakām ik nedēļu vēdināt telpu un pakļaut matraci svaiga gaisa iedarbībai. Vēdināšanas laikā no matrača jānoņem gultasveļa. Tādējādi matracī neuzkrāsies mitrums un nesāksies pelēšanas process. Tas nozīmē, ka viņi paši zina par šādu lietu, bet sakiet man, kurš normāls cilvēks reizi nedēļā vēdina matraci?!

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Man jau kopš novembra mājās ir lielais, mīkstais dormeo spilvens. Nu nav nekādas smakas (vajag varbūt to spilvendrānu arī izmazgāt) un beidzot varu izgulēties. Es neko sliktu nevaru teikt, man ļoti patīk.

S Sintija 21.01.2010

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Es tur pati esmu strādājusi un ļoti labi zinu, ka DORMEO matracis sastāv no visparastākās mačalkas vai švammes. Kas netic, pagrieziet vaļā pa vīli un pārbaudiet!

Dormeo - ( Komentārs)

Studio Moderna oficālais viedoklis: Dormeo Memosan spilveniem dažreiz piemīt specifiska smaka, kas nav kaitīga cilvēka veselībai. Šī smaka rodas ražošanas un iepakošanas procesā, bet parasti izzūd 1 – 2 dienu laikā. Ja smaka neizzūd 2 dienu laikā, pircējam ir iespēja apmainīt iegādāto spilvenu 14 dienu laikā no preces iegādes brīža.

Dormeo - piegaade un apkalposhana ( Komentārs)

piegaade un apkalposhana Nezinu, kā strādā Studio Moderna, bet Rēzeknē pasūtot Dormeo matraci un spilvenu, preci gaidīju 4.dienas. Cenas tādas pašas, kā internetveikalā, bet par piegādi nemaksāju nevienu santīmu. Esmu ļoti apmierināta.

A Anda 21.08.2009
Komentāri 6 Pārējās

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Man ari bija duoma nuopirkt Dormeo matraci berniem, bet tagad vispar negribas...Man patik tada zviedru firma IKEA, viniem ir ari dazadi matraci, virsmatraci par pienamu cenu. Tikai veikali Polija un visa Europa, Latvija - parstavi. Mes esam apmierinati.

L LinaT 06.08.2009

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Traki gan, komentarus lasot saprotu ka nepirkšu to dormeo matraci dēļ tās smakas un it sevišķi pelēšanas, ka ne ka naudiņa grūti mūsdienās nāk, labāk tad jau izvēlēties krutāko atsperu matraci :)

V Vilnis 04.08.2009

Dormeo - ( Komentārs)

Kas ir pircis Dormeo spilvenus pēdējā laikā- šogad no Top Shop, lūdzu, kādas atsauksmes.

P pufa 03.06.2009
Komentāri 9 Tirdzniecība

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Pirms jaungada nopirku mātei dormeo matraci orthopedic. Māte teica, ka viss ok, labi guļ, viss kārtībā. Tad izdomāju, ka ja nu tiešām tik labs, tad pašam arī jānopērk, it īpaši tāpēc, ka sāp mugura naktīs. Nopirku, bet mugura kā sāpēja, tā sāp. Pēc kāda laika pamaniju, ka mans orthopedic ir daudz mīkstāks, nekā mātei pirktais ortophedic. Ja jau vienāds produkts, kāpēc tāda atšķirība? Tas liecina, ka vienots standarts netiek ievērots un runas par augsto kvalitāti ir muļķības! Un vēl, es uz šī matrača stipri svīstu. Starp citu, guļot laukos uz parastā padomjlaiku vates matracīša, mugura nesāp!

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Nu Mārtiņš jau ir jestrāks reklāmas guru nekā Dormeo:):):):)Te jau sāksi gultā čurāt tā, ka ne tikai matracis sapūs, bet arī trenežieris sarūsēs:)

J Jolkins 23.04.2009

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Sena paruna vēsta : "Labai mantai reklāmu nevajag"! Dormeo savas preces reklamē daudz un nežēlīgi uzbāzīgi...

V VVf 04.03.2009

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Mums arī matracis sapelējis pusgada laikā! Veikalā saka - nepareizi ekspluatējat- vajag tikai gultā uz restēm. Tas gan šajā reklāmā un lietoš.instr. nav rakstīts!!! Mēs lietojam 2.stāva gultā, kur apakšā speciāli caurumi ventilācijai. Attieksme no pārdevēju puses viennozīmīga- paši vainīgi!!! Nevienam neiesaku šo "slaveno" DORMEO!!! Nez kāpēc sapel tikai šis, bet ne citi matrači šajā pašā dzīvoklī??

U ulis 27.11.2008

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci par dormeo precem vispar esu soka, tas uz visiem sturiem reklame, bet... nopirku gan madraci gan spilvenu (kas musu laikos nemaksa nemaz tik leti un kas spilvens sak smirdet un gulet nau iespejams vins ir tik loti neerts ka jasaka ka reklama nezinu vie nogurstu no stradasanas vai no ta ka gulu!) neiesaku nevienam tos pirkt un prieks berniem jau ipasi.

M mise 24.11.2008

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Nuuu... Ja šie reklamē, ka tas nepelē, tad tam nebūtu jāpelē arī ja tam uzlietu mēģenīti ar pelējuma sēni... Vai ne tā? P.S. Pats esmu saskāries ar Dormeo spilvenu (draugiem) un pirmās pāris nedēļas tas smirdēja (vārda tiešā nozīmē).

D Davis 09.11.2008

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Arii nopirkam Dormeo matraci, esam loti apmierinati, iesaku to visiem!

V v 31.10.2008

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Man ar ir Dormeo madracis jau kadu gadu!!! Bet nekadas problemas ar vinju bijušas, ja neskaito vedināšanu!!! bet tā viss ok. varbut tiešām Jums mājās ir mitrs gais un tādēļ tas madracis pelē.

L lala 31.10.2008

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Man mājās nav mitrs.Un bērns iet skolā un gultā nečurā.Tu Xrjusa, skaties savus bērnus un neaiztiec manējo!Bet es pirmo reizi dzirdu, ka man madracis ir katru nedēļu jāvēdina.Labāk padomājiet, kāds tam Dormeo madracim ir sastāvs, ja viņš tik vienkārši var sapelēt.

U Ursula 30.10.2008

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Kāds sakars Dormeo firmai ar Jūsu pelējumu?? Tātad mājā ir mitrums, tāpēc tas ir likumsakarīgi, ka matracis sāka pelēt...

S Santa 30.10.2008
Komentāri 62 Tirdzniecība

Kirby - Stoit-li Kirby etih deneg? ( Komentārs)

uzvarēju kirby loterijā, un ziniet ko ? ne jau putekļu sūcēju, bet prezentāciju :D vārdu sakot 2h reklāmu (dormeo matrača un visu pārējo tv garo reklāmu stilā). sākumā domāju, ka putekļu sūcējs laimēts, un saku šiem, lai atstāj instrukciju, pats visu izpētīšu. Tad nu šie nezināja kā izlocīties, no pašu radītās situācijas. Putekļu sūcējs izskatījās pēc 50 gados ASV ražotas un noliktavā iesprūdušas preces. Bet fakts kā tāds, ka var laimēt REKLĀMU :D Kāda laime !!! izdzinu šos no mājas par maldināšanu

JUMS nepieciešams kredīts? KONTAKTI ŠODIEN PAR GARANTIJU KREDĪTA! - JUMS nepieciešams kredīts? KONTAKTI ŠODIEN PAR GARANTIJU KREDĪTA! ( Komentārs)

Selamat siang dan salam sejahtera untuk anda yang berjiwa darmawan. Maaf sebelum nya kepada anda yang setia melayani saya sejenak. Saya Mirawati di selatpanjang-Riau saya minta tolong kepada anda yang darmawan yang bisa menolong saya yang sedang bingung,dan patah semangat. Tolong saya,tolong berikan saya sedikit dana untuk membuka bisnis atau tambahan modal usaha saya. Saya tidak memijam tapi saya minta uwang dari anda yang darmawan yang bisa melapangkan jalan saya. Dana yang saya butuhkan...