Meklēšanas rezultāti

Sia Ossov - Neseksa gulta ( Komentārs)

Neseksa gulta ...šim vērtējumam, bet tad jau man visus 2 - 3 gadus matracis izturēja, dēlam tāpat, kaut viņam lielāka izmēra, speciāli taisīta gulta...viss kaķim pie astes, vai tur 3 vai 7 kārtas, LŪDZU ATJĒDZIETIES, NEIZMANTOJIET NEKAD SIA OSSOV pakalpojumus, tad jau varbūt krist supersadārdzinātajā Dormeo grēkā - cik reklāma vien tur neizmaksā!!! Muguras problēmas cerēju samazināt, bet nu jāmeklē vecais dīvāns ar atsperu matraci, labi, ka neizmetu ārā...Kā var tā blēdīties!!!??? Kauns SIA OSSOV !!!

Dormeo - atsauksmes par DORMEO 4 sezonu segām MAXIMA veikalos par uzlīmēm ( Komentārs)

atsauksmes par DORMEO 4 sezonu segām MAXIMA veikalos par uzlīmēm tas nav īstais DORMEO...vistas ir-poddzelka 100%...

Sia Ossov - Матрасы ( Komentārs)

Матрасы ...un stingru apņemšanos nekad vairs šeit neko neiegādāties. Man nav nekādu nodomu reklamēt konkurējošos uzņēmumus, taču man ir tiesības brīvi paust savu viedokli attiecībā uz citām matraču iegādes iespējām tirgū, tas var būt jebkurš cits uzņēmums un šo vienu jūsu konkurentfirmu nosaucu kā piemēru. Turklāt citi ražotāji (piemēram, Dormeo) piedāvā iespēju izmēģināt matraci un, ja klients secina, ka matracis nav tam piemērots, ir iespēja 30 vai 60 dienu laikā atgriezt preci, saņemot naudu atpakaļ.

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Nav tiesa, daudzi zina par Dormeo patieso kvalitāti, un es personīgi esmu atrunājis daudzus cilvēkus no šīs kaitīgās produkcijas iegādes.

Dormeo - Dormeo matracis pelē!!!! ( Komentārs)

Dormeo matracis pelē!!!! es vienreiz gulēju uz dormeo matrača, un tas bija ciets ka metāls!

Maxima - AKCIJU UZLĪMES ( Komentārs)

AKCIJU UZLĪMES Vēlētos Jūsu, Tas ir Maximas mājaslapā izlasīt un redzēt konkretu piedāvāto Dormeo preču aprakstu., kuras varēs izvēlēties un nopirkt par sakrātajām uzlīmēm

Dormeo - Uzcenojums ( Komentārs)

Uzcenojums Es spilvenu pirku Jēkabpilī, veikalā "Beta" cena - 2, 94. Uz iepakojuma - izplatītājs: SIA "Baltic Textiles" Rīgā. Izmēri tādi paši kā Dormeo - 50 x 70 cm.

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci nopirku dormeo virsmatraci, galigi garaam, nevareeju aizmigt visu nakti, pat saaka saapeet galva, neiesaku nevienam

D dj888 10.01.2012
Komentāri 62 Tirdzniecība

Top-Shop.lv - top-shop mahinācija ( Komentārs)

top-shop mahinācija Esmu sava stulbuma pēc iekritusi neskaitāmas reizes! Pasūtīju trenažieri- tas man nederēja, jo paredzēts maza auguma cilvēkiem...tas tur protams, nebija minēts...Pēc zvana, kad piedāvā divvietīgu dormeo segu(AR ATLAIDI), , to pāsūtīju un saņēmu par vairāk kā 40 Ls segu, kura der tikai pusaudzim...par to zvanīju un sūdzējos, ka man apsolīta bija divvietīga sega, man atbildēja, ka par manu naivumu viņi neatbild. Draudzene pasūtīja Kopy chop- vai kaut kā līdzīgi sauc- ķiploku un sīpolu kapājamo...

D Daiga 08.11.2011
Komentāri 27 Internets

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci nopirku DORMEO spilvenu un pārliecinājos, ka tas ir vienkārši blīvs porolons un gulēt uz viņu ir ļoti neērti, pietam kā jau te cilvēki rakstīja pirmo mēnesi drausmīgi smirdēja, nebrīnīšos kad pēc pāris gadiem nāks ziņa, ka tie matrači vispār tiek ražoti no kautkādas toksiskas šļuras

M māris 17.08.2011
Komentāri 62 Tirdzniecība

Studio Moderna - Klientu apkalpošana ( Komentārs)

Klientu apkalpošana biju uz parrunam un ljoti uzmanigi klausiju ko vinji tur piedava, vinji tev neko ne piedava!!! tikai savus sodus par to ja tu ne pardosi kaut vienu super puper mega klas matrasi dormeo kurs maksa 28742764876 latus un visi vinju grib. neiet tur nekada gadijuma, ljoti nozelojiesiet, jo nervu sistemu gruti dabut atpakal

TOP veikali - akcija ( Komentārs)

akcija Sūdzība gan tā kā būtu jāadresē Dormeo, TOP veikali tikai realizēja šo akciju!

Dormeo - piegaade un apkalposhana ( Komentārs)

piegaade un apkalposhana Jā, ar matračiemlaikam ir tas pats, kas ar Dormeo spilveniem. Pierunāja mani tos pasūtīt, bet, kad tie atnāca un nolēmu vienu uzreiz izmēģināt, degunā iesitās kautkāda dīvaina sliktas noliktavas smaka. Nosūtīju tos atpakaļ un apmainīju pret maizes krāsni ar piemaksu. Vismaz nesmird. Cik ilgi strādās maizes krāsns - nezinu :)

A Anita 02.06.2011
Komentāri 6 Pārējās

Dormeo - kvalitāte ( Komentārs)

kvalitāte Šie spilveni ir veidoti no parolona. Viens modelis mīkstāks, cits cietāks un tieši tāpat kā trauku švamme vai jebkūrš cits priekšmets, kas veidots no parolona piesūcas ar smakām. Dormeo matrači arī tieši tāpat ar no parolona. Es pati tur strādāju un mēs redzējām sagrieztus šos produktus, lai nodotu utilizācijai.

I Ieva 13.05.2011
Komentāri 8 Tirdzniecība

Dormeo - matracis pūst! ( Komentārs)

matracis pūst! ES NESAPROTU CILVĒKUS KAS PRECI PĒRK PĒC TELEVĪZIJAS REKLĀMĀM, KUR MALDINOŠI SAKA, KA IR ITĀĻU RAŽOJUMS UN ARĪ DIZAINS.TAS IR PAR DORMEO MATRAČIEM, KURU KVALITĀTE IR ZEM KATRAS KRITIKAS, JO IR TAINĪBA KA PĒC KĀDA LAIKA TIE SĀK PELĒT

Studio Moderna - Klientu apkalpošana ( Komentārs)

Klientu apkalpošana Vai tiešām un cik ilgi var krāpt pircējus? 2010.gada janvāra otrajā pusē savā e-pasta adresē saņēmu informāciju.ks tiek atvērts jauns interneta veikals un precei tiek piedāvāta atlaide 10%.Nopriecājos, un pasūtīju dormeo -comfort matraci sev vajadzīgo izmēru un piegādi pa pastu, jo dzīvoju 5 minūšu attālumā no pasta.Pēc dažam dienām piezvanīja firmas darbinieks, pavēstīja, ka matraci man piegādās kurjers bez maksas, bet tai vietā man jāiegādājas kluba karte par Ls16.Tik lielam spiedienam un...

Dormeo - matracis pūst! ( Komentārs)

matracis pūst! nu nevajag tikai...sen jau tādi brīnumi ar tiem Dormeo notiek...

Dormeo - Dormeo matracis pelē!!!! ( Komentārs)

Dormeo matracis pelē!!!! Paldies Jums lielais par noderīgo info! :) Tieši šobrīd taisījos sūtīt no viņiem abiem dēlēniem Dormeo superīgos matračus... Tad es labāk samaksāšu vairāk par labas kvalitātes matraci, kāds mums ir pašiem un kalpo jau 3 gadus u ir vnk super! Netaisos te reklamēt, bet nav jau arī ko slēpt, tas ir Matherm, vācu firmas matracis, cietais, ortopēdiskais! :)

www.gimene.lv - NE PRECES, NE NAUDAS ( Komentārs)

Kā tas Dormeo ir apnicis, ak šausmas... Bāžās visur... Kam vajadzēs taču atradīs, kā utis...

Top Shop - ( Komentārs)

zarazas visssss tur ir!!! un šitie komentāri, -hmmmm, es pirku man patika, , - ir viens no top shop darbinieku pienakumiem, ik pa laikam paskatities sudzibas un pateikt ko labu. tauta jau lielakoties zina-top shop nozīmee- virsotnes suudi! protams par vislabako cenu, mums jums ir atlaide, ...fuck ieliec dupsii sev to atlaidi un parive gar dormeo.