Meklēšanas rezultāti

Dormeo - atsauksmes par DORMEO 4 sezonu segām MAXIMA veikalos par uzlīmēm ( Komentārs)

atsauksmes par DORMEO 4 sezonu segām MAXIMA veikalos par uzlīmēm nopirku Maxima ,pret uzlimem ,Dormeo Verde virsmatraci un spilvenus, smird jau menesi,nevar izvedinat. Meginaju izmazgat spilvenu virsdranu ,udens zali dzeltens,necaurspidigs itka krasu otas butu izskalotas.vai tiesam tadi izstradajumi ir veselibai nekaitigi?

Dormeo Sia Studio Moderna - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Ak dies, tad nu gan traģēdija, noliktavas strādnieks gan jau krāsas vienkārši sajaucis. Un ja vajag ātri visu atrisināt, tad nevis epasts jāsūta, bet jāatrod info numurs un jāzvana. Man 220 arī smaržas nepareizas atsūtīja, uzreiz uzzvanīju, pateicu, kas par lietu, visu samainīja. Un ar šitiem visiem dormeo pilni veikali, var iet un dzīvē apčamdīt,lai saprastu patīk vai nepatīk, vai tad ne? Jums laikam grūta dzīve, ja jau par kaut kādām segām pasaules gals iestājas :))

Merkurita - Matracis ( Komentārs)

Matracis Gan jau silda arī merkurita, bet cena un tā uzbāzība ir šova vērta! Personīgi esmu pie paziņām sedzies ar dormeo un bija par karstu!

Z zdz4 28.01.2016
Komentāri 8 Tirdzniecība

Studio Moderna SIA - Dormeo ortopēdiskā matrača pelējums ( Komentārs)

Dormeo ortopēdiskā matrača pelējums Ja pelējums dzīvoklī jau ir nonācis līdz matracim, tas nozīmē, ka tas, visticamāk, jau ir izplatījies visā mājoklī. Uz to netieši norāda arī Jūsu izteikumi par bērnu veselības stāvokli. Iesaku steidzami meklēt un novērst pelējuma cēloni dzīvoklī (nevienmērīga temperatūra apkures sezonas laikā, pakešu logi, nepietiekama ventilācija utt), lai neradītu bērniem un sev turpmākas veselības problēmas! Kas attiecas uz dormeo, diez vai Jūs nopirkāt jau sapelējušu matraci, lai tā būtu pārdevēja vaina.

Or Mēbeles - Murgs ne matracis ( Komentārs)

Murgs ne matracis es izvēlos tikai dormeo un iesaku to darīt arī cietiem. ir dārgāk, bet kvalitāte ir ļoti laba

Dormeo - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Kvalitate ljoti zema, jo jau peec gada mans Dormeo madracis izskatiijaas izguleets un vaisrs nebija lietojams . sajuuta ka guli bedree! :(

Dormeo - Akcija piedāvājumi un attieksme ( Komentārs)

Akcija piedāvājumi un attieksme Sūtu no Dormeo/Topshop bieži. Mans padoms-noformējiet pasūtījumus tikai zvanot, tad jums visu pa tel. uzreiz pateiks un noformēs. :)

Merkurita - Matracis ( Komentārs)

Matracis DORMEO ari nav slikti !

Top-Shop.lv - top-shop mahinācija ( Komentārs)

top-shop mahinācija pasutija madraci, atnaca spilvens visu saputroja galigi, kurs tad zin tagad, vai pasutija spilveni vai madraci ? zinu ka tur labi tie DORMEO, bet par apkalposanu klusejam ...

Ahh Bra - Ahh krūšturi ( Komentārs)

Latio, tie nav viltojumi. Tie krūšturi paši par sevi ir ražoti kā sūdi, topšopā vienīgā normālā prece laikam būs Dormeo matrači! ;)

Stella 28.04.2013
Komentāri 7 Apģērbs

Dormeo - smird un smērē ( Komentārs)

smird un smērē Kā jau teicu es nevaru spriest par virsmatraci. Man ir īstais, biezais Dormeo matracis. Kalpo ideāli gan ziemā gan vasarā. Iespējams ka plānie virsmatrači nepilda savas funkcijas.

Dormeo - smird un smērē ( Komentārs)

smird un smērē Man arī ir sliktas atsauksmes par Dormeo Roll up virsmatraci! Nopirku tikko tie parādījās piedāvājumā, nu ziniet, šitādu sintētiku mans ķermenis nepieņem! Matracis ir neelpojošs un karsējošs, ziemā vēl var uz tāda gulēt, ja istaba auksta, bet citā gadalaikā nu gan nē, naktīs nosvīdusi mētājos pa gultu līdz matraci nolidināju uz grīdas. Reiz ciemiņiem gultas vietu trūkuma dēļ noklāju matraci uz grīdas, tie teica to pašu un vēl, ka pildījums plāns un spiežas cauri līdz grīdai!

M meldra 21.03.2013
Komentāri 5 Apģērbs

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Es iegaadaajos Dormeo matrachus jau tad, kad tie tikko paraadiijaas paardoshanaa, t.i., pirms kaadiem 7 gadiem. Man par tiem nav nekaadu suudziibu, ne smakas, ne peleeshana, ne neeertiibas. Varbuut tad, saakumaa, tie matrachi naaca tieshaam no Itaalijas, kaa to mums staasta, bet tagad ir izveeleetas leetaakas piegaades vietas, piem., Kjiina, ar visaam no taa izrietishajaam sekaam?

I Ilze L 15.03.2013
Komentāri 62 Tirdzniecība

Dormeo - smird un smērē ( Komentārs)

smird un smērē "Bet nosakums gan ir izvēlēts atbilstošs: "ģermo"." - Aaaaaaahahahahahahaha. Tas bija smiekliigi! Protams, ka tas Dormeo nekam neder. Kaapeec tad to suudu baazh visaas malaas un tik agresiivi reklamee? Jo vairaak kaut kas tiek reklameets, jo suudiigaaka prece taa ir - tas tachu ir skaidrs. Vinji tos matrachus ieved no Kjiinas par kaadiem paaris latiem, un smeeree iekshaa Latvieshiem par 50Ls vai cik tas suuds tur maksaa? Protams, ka var atljauties nepaartraukti reklameeties TV, ja taada...

Dormeo - ужасный сервис и продукция ( Komentārs)

ужасный сервис и продукция Lidz sim laikam dzirdeju tikai par Dormeo matraciem. Matraci ir kvalitativie.

Dormeo - ужасный сервис и продукция ( Komentārs)

ужасный сервис и продукция Как вы могли за ЭТО отдать 46 лат!? тем более от dormeo!?

Merkurita - Uzbaziba ( Komentārs)

Uzbaziba Ak vai Gerdere, Izklausās, ka jums pielika pistoli pie deniņiem un lika parakstīt to papīru. Vai tad tiešām nav smadzeņu pašām galvā, lai izdomātu uz vietas vajag vai nevajag spilvenu pa 70ls? Ir tak vēl citas firmas, kas ar to nodarbojas.. Ieej savā vietējā maximā un nopērc dormeo roll up, air bra un savas čības un nečīksti. Galu galā, neviens pie jums mājās nelauzās iekšā un nelika viņus pirkt, bet pašas braucāt uz prezentāciju. Tā ir jūsu izvēle pirkt vai nē.

B bizis 28.01.2013
Komentāri 92 Tirdzniecība

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci ( Komentārs)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Dažus gadus atpakaļ iegādājos Dormeo matraci, sūdzību nav, tieši otrādi, ļoti ērts, lai kas arī uz tā neapsēstos. Nesen savajadzējās jaunu matraci, tika izskatīti arī citi varianti, daudz dārgāki, bet neviens nebija tik ērts. Es nospriedu, ka man vienalga kas tajā madracī iekšā, kaut vate ražota ķīnā, ja man uz tā ir ērtāk kā uz citiem, ņemu ciet. Nedomāju ka matrači paši par sevi var pūt. Īsti neredzēju komentāru kur puvumi būtu madracim ar redelēm. Ja tam ir nepieciešama gaisa cirkulācija tad...

atsauksmes par DORMEO 4 sezonu segām MAXIMA veikalos par uzlīmēm man arī liekas, ka tas nav istais dormeo.kaut kāds audums ne visai.un viena knopka vispār nebija

N nata1964 11.11.2012
Komentāri 7 Apģērbs

Top-Shop.lv - top-shop mahinācija ( Komentārs)

top-shop mahinācija Manai kolēģei šis kantorītis pamanījās iesmērēt dormeo matraci, kas tā oda, ka māju vajadzēja vēdināt 24 stundas diennaktī. Pēc ilgas un neatlaidīgas ''cīņas'' viņai to samainīja. Kāds no darbiniekiem bija paspējis pačukstēt, ka esot bijusi kkāda nekvalitatīva preču partija, bet pārējie darbinieki ar ko viņa sazinājās, ko tik nestāstīja!!!

S sabinem 28.09.2012
Komentāri 27 Internets