Meklēšanas rezultāti

Dormeo - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss kautkā peiklusuši Dormeo mīļi . Vai tad putekļu ērces slepkava matracis karoti nolicis. ?

I I 17.12.2022
Komentāri 4 Interneta veikali

Mebeles1.lv - Zemas kvalitātes poļu prece +nepublicē negatīvas atsauksmes ( Komentārs)

Zemas kvalitātes poļu prece +nepublicē negatīvas atsauksmes Pērc dormeo vecīt.

Top Shop - Melošana ( Komentārs)

Melošana Man ir kaut kādi 15 nobloķēti numuri no viņiem. Laikam neliek man mieru, jo kaut kad pirms 10 gadiem izdevās mani apmuļķot. Nopirku 2 pilnīgi nelietojamus un cietus spilvenus no Dormeo. Ļoti uzbāzīgs mārketings.

Divani Un Divani - Bojājums ( Komentārs)

Bojājums Veselu gadu. Protams, ka ikdienā patsstāvīgi lietojot radīsies izgulējums. Es varētu salīdzināt ar apaviem vai drēbēm, bet neredzu jēgu. Protams ir dažādas kvalitātes u.c., piemēram man ar dormeo viss bumbās.

Dormeo - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Serviss Dormeo tiešām ir zem jebkādas kritikas. Darbinieki nelaipni, met klausuli, un pēc trešā zvana, ierakst "melnajā sarakstā"', un lai nesaka, ka visi operātori ir aizņemti, jo paralēli zvanot no cita telefonnumura darbinieki "svešajam" atbild.

Dormeo - Slikts serviss, bojātas preces ( Komentārs)

Slikts serviss, bojātas preces Labdien, Atgriežot atpakaļ preci oriģinālajā transporta iepakojumā (kaste vai iepakojuma maiss ar uzņēmuma etiķti), atpakaļ sūtīšana ir apmaksāta. Pievienojiet aizpildītu atteikuma veidlapu, to variet lejupielādēt mūsu mājas lapā, norādiet pavadzīmes- rēķina un pasūtījuma Nr., pavadzīme tika pievienota pie sūtījuma, kā arī nosūtīta uz pircēja e-pastu. Prece Jums tiks apmainīta pret jaunu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ar cieņu, Dormeo

Top Shop - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Обожаю продукцию "Dormeo". Лохи платят огромные деньги, за "типо элитный" продукт. А на самом деле, даже по жалобе мы видим, что лохов не уважают. Главное с лоха стрясти побольше денег

AEW 04.09.2021
Komentāri 1 Pārdevēji

Studio Moderna - Krapsana ( Komentārs)

Krapsana Labdien, Mums ir ļoti žēl, ka šī situācija radījusi nesaprašanos. Diemžēl būs radies komunikācijas pārpratums. Īpašajā piedavājumā ietilpa masāžas ierīce ar 50% atlaidi, Club 5 īpašajiem klientiem. Jums tika arī pievienota dāvana, kvalitatīva sega 54,90 EUR vērtībā (bezmaksas), preču pavadzīmē ir norādīta cena 00,00 Eur. Informējam: https://www.dormeo.lv/atteikuma-tiesibas/ Ar cieņu, Studio Moderna

Privātuzņēmums - Kvalitāte ( Komentārs)

Nomocijusi jau gadiem ilgi turpinas dormeo reklama vai tiesam nevar kaut kada veida apturet so idiotismu dienas laika pa televiziju reklamu rada reizes 30 pa 20 minutem ...idiotu bars ...

D Dormeo 07.02.2021
Komentāri 205 Būvniecība

BR Grupa SIA - Krāpšana. ( Komentārs)

Krāpšana. Noriebies jau gadiem ilgi pa televiziju iet reklama no topshop par dormeo matraciem un ne tikai suta uz e pastu reklamu dienas laika ap 30 reizdm reklama tas jau ir par traku galigi prata jukusi vsi appipejusies ir ...

D Dormeo 07.02.2021
Komentāri 3 Reklāma

Dormeo - Dormeo matracis pelē!!!! ( Komentārs)

Dormeo matracis pelē!!!! Man zem Dormeo matrača visa gulta sapelēja,pats matracis it kā nē. Bet meklēju informāciju un atradu šo forumu,tagad saprotu,ka vaina ir matracī

Dormeo - melo un zombē cilvēkus ( Komentārs)

melo un zombē cilvēkus Šis "paralona gabals" ir pilnīgi noteikti labs. Jeb kurā veikalā pārdod matračus salocītus un vakumā. Ir kvalitāte produktos varbūt ne visos, bet matrači vienmēr ir labi. Bet diemžēl kvalitāte nav cilvēkos kas tos tirgo. Zvanot uz Dormeo norādīto telefona numuru, atbild ļoti nelaipni, un gaudulojoši. Līdz ar to novirzās no tēmas kāpēc tiek zvanīts. Ļoti neprofesionāli. Šeit kā pat pirmklasnieki spētu strādāt tur centrālē un veikt pasūtījumus. Bet būsim pozitivi. Gaidu savu jauno matraci. 😊

Bonaselect.lv - SIA CFL ir iekļauta melnajā sarakstā par atteikuma tiesību neievērošanu ( Komentārs)

SIA CFL  ir iekļauta melnajā sarakstā par atteikuma tiesību neievērošanu Ļoti daudzi veikali nepieņem matračus atpakaļ, tas pats dormeo, ja matrazis ir izpakots. Jo matrači glabājas vaakumā, un iebāzt to atpakaļ nav iespējam, tātād arī pārdot nebūs iespējams.

D Diāna 01.09.2020
Komentāri 3 Veikali

Dormeo - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana ...jo viņa visu nepareizi sastāstījusi ...tur uz vietas bāzē naudu neatgriež, izdod tikai aktu, ar kuru jādodas uz veikalu, kurā nopirki matraci, ko arī uzreiz nevari izdarīt, jo ir iepriekš jāpiesaka sava vizīte naudas atgriešanas izņemšanai...nemaz nestāstīšu par telefona sarunu pēc pirmās izmēģinājuma dienas uz šī matrača, kur Dormeo pārstāvji uzskatīja, ka tas ir pilnīgi normāli, ja pēkšņi pēc gulētas nakts uz šī matrača parādās sāpes krustu rajonā- tas esot pilnīgi normāli, lai guļot tālāk.

E Eva 05.03.2020
Komentāri 5 Veikali

Krāpšana Dormeo Hero ļoti ērts virsmatracis

Top Shop - Attieksme pret klientiem ļoti zema ( Komentārs)

Attieksme pret klientiem ļoti zema Labdien, Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Lūdzu sazināties ar mūsu klientu servisu, rakstot uz e-pastu [slēpt]@dormeo.lv, lai mēs varam izskatīt šo situāciju. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām! SIA Studio Moderna

Top Shop - Preces neatbilstība ( Komentārs)

Preces neatbilstība Vismaz esmu izgulējies uz Dormeo Hero virsmatrača.

Krāpšana Tikai idioti pērk dormeo

Dormeo - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Paldies par komentāru, saprotiet, man nav viena prece ko atgriezt - spilvens. Ja aizsūtīšu atpakaļ tikai divas lietas no trim, baidos, ka atdos daudz mazākā summā, jo jau tagad sarakstē noprotu no Dormeo, viņi uzskata, ka spilvens man ir, bet līdzgulētājam gribu izkrāpt otru.

Dormeo - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana īsti jau neko saprast nevar. kas bija, kas nebija, kādi saraksti, kādi čeki, ķādi foto. lai vai kā, braukt no tālienes pēc kaut kādas stulbas dormeo pidžamas...