www.sudzibas.lv Rīgas Bāriņtiesa Pretlikumiskas darbības bezgala

AtrisinātaRīgas Bāriņtiesa - Pretlikumiskas darbības bezgala

Speaking!Kur blaviensvvar versties uz socialo dienestu un barintiesu,mani konsulteja Tiesibsarga birojs 2 gadus,izpildiju visu ko like,beigas are visu to kad ir persists,dzivoklis darbs,draugam patstavigs vini 2 tiesas deva solijumu par saskarsmi un neizpildija solijumu,man visi labi atzinumi no darziniem,artesiem...viniem pilingi pofig...neko never vera...berni ciewi piesaisti man Klat...es traki pardzivoju jau 3 gadi...iepriekw izbraukaju vislaik sagadaju visu nepieciewano...nav Nekadu rezultatu...iznemwana bija how dzivoju ar varmaku blaviens aizgaju prom...Sen.. audzugimene Sita,black,pasudzejos uzreiz slikta attieksme..man draudzene patstavigi strada mieriga vinai nonema nost un ar Galiem...Kas Latvija notiek?Esmu savakusi milzu daudz cilveku un pieradijumu...es Domaju jafilme jaruna un jaliek Tiktoka!Cik tas var turpinaties?Berni nav mantas!Man draugi Arsti woman visi ir...visu dzivi stradaju,rupigi rupejos,un lots labi atzinumi par bernu audzinawanu!Rokas palaizas jau pat Stradat,nolaizos!Mana mama audzinaja ari virus,vinai bez likuma pamata aizliedza tikties audzumamma,ka laika wobrid 2 insulti,infarkts,5 operacija!BLAVIENS KUR VERSTIES?Man pat bija ierakstiti sociala dienesta un barintiesas draudi...Es nesaprotu Kas mums latvija notiek?Es jau ar 10 forwam meitenem iepazinos Kuram no rokam pilniba norava!Kad Valsts Policijas darbinieki skatas Manas 1000 bildes ar Berniem viniem neticas!Teica aiziet no varmakas iekartoties darba berni majas bus,neka:(((berni tric raud nervu sistema visa sabojata!no Marta menewa man nedot bernus un saka vini aizvesti nezinama virziena!Kas ta par valsti ?Kas tur par kropliem augwa sez,vini Nevis at Alita,bet Dara visu Lai nopelnit!Pa rajonu maminjas staiga,dzer ar Berniem,narkojas,berni netiri Po...r es atvainojos,oma ari mirst no pardzivojumiem visi bernus audzinajam,Tevam sirds!Berni darzinu skolas patstavigi labi baroti labos apstakljos attistiti!Es woka

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jekaterina Salonina Igorevna 2 st atpakaļ

Nostradaja T9 klaviatūra,ielaidās tekstos ļoti daudz kļūdu nodzésiet lūdzu manu sūdzību un es to pàrrakstīšu!Ar cienu Paldies

T taisni 2 st atpakaļ

Knapi izlasīju šo tekstu. Neviena fakta.
Isti nesaprotu kāpēc bērns tiek atņemts, laikam tomēr ir par ko.
Bet nu ja nemāki skaidri rakstīt, ko tu spēsi iedot un iemācīt bērnam?
Vai varbūt tu šo rekstīji, kad biji stipri piedzērusies? Tad jau man lieta skaidra, kāpēc bērnu atņem.

Ja pesala na latiwskom,perevol ne praveljno I na t9 sotru zanovo perepewu I ponjatno!S gramatikoj vsjo Okey,na latiwskom vsjo bilo ponjatno