www.sudzibas.lv Sizeer Slikts serviss

Sizeer - Slikts serviss

Labvakar. Šovakar T/C Domina veikalā izlēmu sev iegādāties jaunus apavus. Kad pārdevējai palūdzu atnest īsto izmēru, pārdevēja paskatījās uz plauktu un pateica, ka neesot. Nodomāju, ka cik gan labi pārdevēja pārzina visu veikala apavu klāstu. Un uz manu jautājumu vai citā jūsu veikalā varētu būt vajadzīgie apavi, pārdevēja ar vienaldzīgu sejas izteiksmi atbildēja :"Nebūs, jo tur jau arī gan viss izpirkts". Ne piedāvāt piezvanīt, ne paskatīties datorā. Izejot no veikala piezvanīju uz T/C Rīga Plza, kur man pārdevējs laipni atbildēja, ka jā esot un piedāvāja atlikt. Saprotu, nogurums, sestdienas vakars, bet man šķiet izturēties ar pilnīgu vienaldzību pret klientu nav īsti pareizā attieksme.

A ArtūrsK 25.02.2019

Labdien!

Paldies par šo ziņu! Atvainojamies par nepatīkamo situāciju un pieredzi ko guvāt iepērkoties 23.02. Cerams šādas starpgadījumi vairs neatkārtosies.
Ar cieņu,
Artūrs