www.sudzibas.lv K Senukai Krāpšana ar 30%

Senukai - Krāpšana ar 30%

Tīrā pircēju maldināšana ! Visam precēm sola trīs dienas atlaidi mīnus 30% bet realitātē uzkrūvetas cenas un ar atlaidi maksā tk pat cik pusgadu atpakaļ !
Vēl jaunatvērtajā vekalā vienīgajā Vidzemē tāds bardaks sen nebija redzēts ja jau firmai rūpētu reputācija tad vajadzētu piesaistīt papildus rokas uz veikala atvēršanu lai jaunajiem klientiem tāda rūgtā pēcgarša nepaliek pēc jūsu veikala atvēršanas !
Neesiet muļķi salidziniet cenas citur pirms uzķeraties uz skaļu reklāmu !

23.02.2019

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 26.02.2019

Labdien,

Mēs ļoti atvainojamies par radušos situāciju un sagādātajām neērtībām.
Lai varētu atrisināt situāciju, lūdzam uz mūsu klientu servisa epastu: [email protected] atsūtīt savu kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.

Ar cieņu,
KSENUKAI

K KristaG 23.02.2019

Pilnīgu piekrītu par Senukai cenām, arī uzķēros. Pēc tam aizbraucu uz Depo un tur tās pašas preces par pilnu cenu bija lētākas nekā Senukai

RAMONA👀 23.02.2019

Esmu par Senukai dzirdējusi tikai to sliktāko. Ne tieši par cenām, bet apsardzi. Persona, kas ar bērniem ņemoties, iziet aiz kases nesamaksājis par SĒKLĀM...jā, jā, sēklām, uzreiz tiek taisīts par zagli, saukta policija un neļauj maksāt pat preci. Zinu, ka bērni nav attaisnojums utt, bet ir arī cilvēcīgais faktors. Kam no mums nav gadījies iziet aiz kases ar kko rokās?
Jau agrāk biju dzirdējusi par viņu drošības dienesta personāžu E.N., kurš uzpūš sev rezultātus, pat safabricē, lai sevi paceltu debesīs. Šis gadījums tikai to apstiprināja. Maksāt neļauj, uzreiz policija. Darba devēja acīs tipa baigais malacis! Vot tā tur strādā.

Oļegs Zatlers 23.02.2019

A man gan patīk Senukai. Cilvēku maz, cenas normālas. Preču klāsts mazāks, bet citādāks kā Depo. Ar cenām gan viņiem bardaks, bet jāseko līdzi.

N Normunds BALTAIS 23.02.2019

Ar cenām bardaks?!?! Vēroju cenas pus gadu dažādām lietām pirtij par cik sākšu pavasari būvēt tad lūk nodomāju visam mīnus 30 nu tik pirkšu! Ha te Tev nu bija vieni makaroni uz ausīm! Cenas ne pa centu neizmainijās, kā var patikt veikals kas manās nu HVZ