Auto Centrum SIA - Krāpšana

Neiegādājaties auto no šī auto plača Tukumā. Auto nobraukumi ir krietni notīti un jums tiks sniegta nepatiesa informācija par automašīnas tehnisko stāvokli, auto vēsturi no autosalona vadītāja ričarda, kurš ir ļoti mutīgs šajā ziņā, lai cilvēkiem pārdotu nekvalitatīvu auto par augstām cenām. Pēc auto iegādes lielu summu būs jāatliek servisam. Tirgoti tiek auto pēc ceļu satiksmes negadījumiem, kuri tiek kosmētiski uzspodrināti un pārdoti par kvalitatīva auto cenu. Izskatās, ka šis cilvēks ar melu palīdzību tikai spēj sev pelnīt iztiku un iedzīvoties uz cita nelaimi.
Protams varat sīki un smalki pārbaudīt auto no šī tirgotāja, taču labāk paiet garām šai tirdzniecības vietai un ar to vien jūs būsiet ieguvējs.

K