www.sudzibas.lv 1a.lv Preču nogāde bez dokumentiem

Atrisināta1a.lv - Preču nogāde bez dokumentiem

Nepārciet pie viņiem preces, ja vēlies ar precēs pavaddokuemntus. No viņiem nebūs, jo es neesmu saņēmis pavadzīmi, preci saņēmu caur pakomātu. Ziņoju viņiem pa e-pastu, lai atsūta pavadzīmi. Vairs neatbild. Esiet uzmanīgi laikam kreiso preci piegādā!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 02.07.2018

Labdien, Ainār!

Preču pavadzīme un garantijas talons tiek nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pastu pēc pasūtījuma saņemšanas, kā arī pirkuma dokumenti ir pieejami profilā, ja esat reģistrējies lietotājs.
Uz visiem jautājumiem, kas sūtīti uz e-pastu [email protected] tiek atbildēts darba dienas laikā. Lūdzu atsūtiet pasūtījuma numuru uz e-pastu [email protected] un nepieciešamības gadījumā pirkuma dokumentus izsūtīsim atkārtoti.
Ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību nākotnē!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.10.2018

Dainis 02.07.2018

Kāds sakars pavadzīmei ar kreiso preci? :D jums pavadzīmi izraksta interneta veikals ne jau ražotājs vai vairumtirgotājs un tajā nav nekādu norāžu par to no kā viņa ir iepirkta.

Dainis 02.07.2018

kārtējā sūdzība, kas norāda uz vidusmēra patērētāja smadzeņu un zināšanu trūkumu.

E E.J. 02.07.2018

Pirkuma dokumentu, kā arī garantijas talonu viņi nosūta epastā!
Protams, ja pircējs nav nožmiedzies un iedevis nederīgu epastu..

A aicis24 03.07.2018

Apskaties spama sadaļā,iespējams tur atrodas viņu sūtītā vēstule.

X xctaps 03.07.2018

Labdien, esam izveidojuši jaunu mājas lapu www.patiess.info - aicinat Jūs izteikties arī Tur, lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzinātu par negodpratīgiem uzņēmējiem kā arī lapā ir iespējams izvietot dažādus tematiskos rakstus / pateicības.